kargaran
21 بهمن 1401 - 20:29

اعلام مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان

رئیس ستاد دهه فجر استان اصفهان گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان از مسیرهای هشت‌گانه از ساعت ۹ و ۳٠ دقیقه و برنامه میدان امام خمینی(ره) نیز از ساعت ۱٠ آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان غلامرضا رضایی رئیس ستاد دهه فجر استان اصفهان در جمع خبرنگاران ضمن تبریک فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر و اعیاد ماه رجب اظهار داشت: انقلاب اسلامی را مدیون رهبری شجاعانه و آگاهانه حضرت امام(ره) هستیم که راه مبارزه و استقلال و پیروزی بر طاغوت را به مردم آموختند و در ادامه این مسیر با فداکاری شهدا طی شد و امروز وارث انقلاب هستیم.

وی با بیان اینکه در این روزها مردم ایران ۴۴امین ۲۲ بهمن را جشن می‌گیرند و این مورد نشان از پیروزی اراده الهی و عزم مردم مسلمان در برابر طاغوت غرب و شرق دارد، افزود: این پیروزی تا امروز با هدایت و فرماندهی رهبر انقلاب و حضور مردم در تمام عرصه‌های دفاع از انقلاب و دستاوردها قله‌های افتخار را طی کرده است.

رضایی تصریح کرد: این پیروزی باعث شادی دوست‌داران انقلاب در تمام نقاط دنیا و خشم و ناامیدی تمام دشمنان انقلاب شده به نحوی که دست به توطئه‌ها و اقدامات ناجوانمردانه‌ای برای متوقف کردن انقلاب و مردم ایران زده‌اند اما با لطف خداوند، رهبری‌های رهبر انقلاب و بصیرت مردم خنثی شده‌اند.

رئیس ستاد دهه فجر استان اصفهان با تأکید بر اینکه هم‌زمان با تمام کشور، در استان اصفهان نیز برنامه‌هایی توسط ستاد بزرگداشت دهه فجر برنامه‌ریزی شده است، عنوان کرد: با همراهی مردم، ۲۲ بهمن امسال مظهر حضور، عزت و اتحاد مردم خواهد شد زیرا طبق بیان رهبر انقلاب، راهبرد دشمن ایجاد اختلاف میان مردم و ناامیدی است اما مردم این توطئه را هم شکست خواهند داد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های امسال به‌صورت شاد و مفرح با حضور اقشار مختلف در تمام شهرهای استان و بسیاری از روستاها برگزار خواهد شد، توضیح داد: محور تمام برنامه‌های ۲۲ بهمن توسط تشکل‌ها و کانون‌های فرهنگی و مردم برنامه‌ریزی شده است که شامل گروه‌های سرود نوجوانان و جوانان، جامعه قرآنی، ورزشکاران در قالب تیم‌های مختلف، ورزش‌های باستانی، هنرمندان و خوانندگان سطح استان، کارگران حاضر در مراکز صنعتی با ارائه دستاوردها، جامعه پزشکی و پرستاری با برپایی غرفه‌ها، دستگاه‌های مختلف برای برپایی میز خدمت است.

رضایی اظهار کرد: ساعت ۲۱ روز ۲۱ بهمن  نیز بانگ الله‌اکبر از پشت‌بام منازل، مساجد و فضاهای شهری با حضور مردم طنین‌افکن خواهد شد و هم‌زمان برنامه‌های نورافشانی در این ساعت اجرا خواهد شد.

رئیس ستاد دهه فجر استان اصفهان در خصوص جزئیات برنامه‌‌های ۲۲ بهمن اصفهان اعلام کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان از مسیرهای هشت‌گانه از ساعت ۹ و ۳٠ دقیقه و برنامه میدان امام خمینی(ره) نیز از ساعت ۱٠  آغاز خواهد شد.

وی یادآور شد: شرکت‌های اتوبوس‌رانی در سراسر استان سرویس‌دهی خواهند داشت و در اصفهان نیز شرکت مترو هم برای خدمات‌دهی اعلام آمادگی کرده است.

رضایی با بیان اینکه برای تمام مراسم‌های سطح استان سخنرانانی پیش‌بینی شده است، گفت: در اصفهان نیز حجت‌الاسلام منتظری دادستان کل کشور سخنرانی خواهند داشت و بعد از پایان مراسم نماز جماعت اقامه خواهد شد.

به گزارش فارس، مسیرهای هشت‌گانه راهپیمایی فردا به شرح زیر خواهد بود:

مسیر شماره ۱: مسجد قبا-خیابان شیخ طوسی غربی(۲۴ متری)-خیابان مصلی-مسجد مصلی-میدان قدس، خیابان هاتف-میدان امام علی(ع)-چهارراه شکرشکن-خیابان حافظ-میدان امام خمینی(ره)

مسیر شماره ۲: مسجد آیت‌الله خادمی-خیابان چهارباغ پایین-میدان امام حسین(ع)-خیابان سپاه-میدان امام خمینی(ره)

مسیر شماره ۳: مسجد صاحب‌الزمان(عج)-خیابان صاحب‌الزمان(عج)-چهارراه ولی‌عصر-خیابان ولی‌عصر-میدان احمدآباد-خیابان احمدآباد-چهارراه شکرشکن-خیابان حافظ-میدان امام خمینی(ره)

مسیر شماره ۴: مسجد نورباران-چهارراه نورباران-خیابان شریف‌واقفی-چهارراه نقاشی-خیابان نشاط-چهارراه شکرشکن-خیابان حافظ-میدان امام خمینی(ره)

مسیر شماره ۵: مسجد حجت اکبر-خیابان شیخ‌‌صدوق-پل فردوسی-خیابان فردوسی-مسجدالاقصی-میدان فلسطین-خیابان استانداری-خیابان سپاه-میدان امام خمینی(ره)

مسیر شماره ۶: مسجد فاطمیه-خیابان لاله جنوبی-میدان قدس-خیابان هاتف-میدان امام علی(ع)-چهارراه شکرشکن-خیابان حافظ-میدان امام خمینی(ره)

مسیر شماره ۷: مسجد جامع گورتان-مسجد بهاران‌چی-خیابان آتشگاه-میدان جهاد-خیابان صارمیه-خیابان طالقانی-میدان امام حسین(ع)-خیابان سپاه-میدان امام خمینی(ره)

مسیر شماره ۸: مسجد موسی‌بن جعفر-خیابان حکیم‌نظامی-خیابان نظر شرقی-خیابان توحید-خیابان مطهری-میدان انقلاب-خیابان پاسداران-خیابان آمادگاه-خیابان استانداری-خیابان سپاه-میدان امام خمینی(ره)

پایان پیام/۶۳۱۲۵/ج/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1032218