kargaran
08 بهمن 1401 - 19:13

۹۵۰ طرح عمرانی در همدان آماده افتتاح و کلنگ‌زنی است

معاون سیاسی استانداری همدان بابیان اینکه بیش از ۹۵۰ پروژه عمرانی و خدماتی در ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان ، حسن رضانیا معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان، امروز در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان، گفت: با توجه به نقشه شوم دشمنان و جوسازی‌های رسانه‌های معاند، ایام‌الله دهه مبارک فجر باید به عنوان مهم‌ترین پروژه‌ در راستای بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی مردم باشد.

وی گفت: اقداماتی که در دهه فجر امسال باید انجام شود، فراتر و بهتر‌ از سال‌های گذشته باشد و تمام اقدامات و فعالیت‌هایی که مجموعه مدیریتی استان انجام می‌دهد برای امیدآفرینی و افزایش سرمایه اجتماعی نظام است.

رضانیا با بیان اینکه محور اقدامات و فعالیت‌های ما باید مردم‌ باشدگفت:  انقلاب اسلامی، انقلابی مردمی بوده، بنابراین مردم‌پایه بودن مراسم دهه فجر حائز اهمیت است.

معاون سیاسی استانداری همدان بابیان  اینکه بیش از 950 پروژه در ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح شده و به بهره‌برداری خواهد رسیداظهار کرد:  بیش از 150 پروژه در ایام‌الله دهه مبارک فجر، کلنگ‌زنی می‌شود.

وی با بیان اینکه روایت گری در ایام‌الله دهه فجر باید خلاقانه، مبتکرانه، فعالانه و بر اساس واقعیت و با هدف امید آفرینی و اعتماد افزایی صورت گیرد افزود:  از ظرفیت‌ رسانه‌های استان در روایتگری و از ظرفیت حوزه هنری و هنرمندان در راستای شیوه‌‌های بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده شود‌.

رضانیا ادامه داد: از ظرفیت روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان، و همچنین ظرفیت‌های مردمی در حوزه اطلاع‌رسانی استفاده شود.

وی با تاکید براینکه برنامه‌های روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه ایام‌ الله دهه مبارک فجر، به دبیرخانه ستاد دهه فجر استان ارائه شود گفت: قرارگاه اطلاع‌رسانی را با محوریت روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی در سطح استان و شهرستان‌ها تشکیل شود و  از دستگاه‌های اجرایی استان که در دهه فجر عملکرد قابل قبولی داشته باشند تقدیر و تجلیل می‌شود.

انتهای پیام/ن

 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1003310